1. Polska bezgotówkowa
  2. Aktualności
  3. Akademia Przedsiębiorcy Fundacji Polska Bezgotówkowa zawita do Wrocławia!
Akademia Przedsiębiorcy Fundacji Polska Bezgotówkowa zawita do Wrocławia!

Akademia Przedsiębiorcy Fundacji Polska Bezgotówkowa zawita do Wrocławia!

3 min czytania

Fundacja Polska Bezgotówkowa rozpoczyna cykl spotkań z mikro przedsiębiorcami i osobami planującymi rozpocząć swój biznes. Pierwsze spotkanie w ramach Akademii Przedsiębiorcy – programu edukacyjnego dla właścicieli małych firm – odbędzie się we Wrocławiu (24 kwietnia, na Politechnice Wrocławskiej). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja: https://polskabezgotowkowa.pl/dla-firm/akademia-przedsiebiorcy/wroclaw/. Wstęp wolny! Liczba miejsc jest ograniczona!

We wrocławskiej edycji Akademii Przedsiębiorcy poza przedstawicielami Fundacji Polska Bezgotówkowa wezmą udział wybitni eksperci:

· Arkadiusz Szulczyński – analityk trendów technologicznych i konsumenckich,

· Szymon Janiak – inwestor,

· Michał Misztal – Prezes Startup Academy,

· Paweł Tkaczyk –ekspert od marketingu i budowania marek.

Wśród poruszonych tematów nie zabraknie kwestii związanych z wykorzystaniem sztucznej intelegencji (AI) przez firmy, a także narzędzi do prowadzeni własnej działalności gospodarczej. Eksperci odpowiedzą też na pytania jak i skąd pozyskać finansowanie na startup oraz co zrobić, by pomysł na biznes zakończył się sukcesem. Spotkanie zwieńczy debata z udziałem Daniela Jarząba – CEO PayEye, dr. inż. Anny Góreckiej – dyrektorki Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości oraz Roberta Bednarskiego – dyrektora ds. Smart City w Wydziale Promocji UM Wrocław. Zaproszeni goście będą dyskutować na temat nowoczesnych narzędzi niezbędnych w prowadzeniu własnego biznesu. Pełna agenda spotkania dostępna jest na stronie: 
https://polskabezgotowkowa.pl/dla-firm/akademia-przedsiebiorcy/wroclaw/

- Akademia Przedsiębiorcy to projekt Fundacji Polska Bezgotówkowa dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom. Na platformie edukacyjnej www.polskabezgotowkowa.pl/akademiaprzedsiebiorcy regularnie publikujemy materiały, w których eksperci dzielą się swoją wiedzą. Chcemy jeszcze mocniej wesprzeć mikro i małych przedsiębiorców, ale także osoby poważnie myślące o założeniu własnej firmy, stąd pomysł stacjonarnych spotkań w ramach Akademii Przedsiębiorcy. Na pierwsze spotkanie zapraszamy do Wrocławia, ale planujemy odwiedzić też inne polskie miasta – na naszej mapie są m.in. Warszawa i Łódź. Gorąco zachęcam do udziału we wrocławskiej edycji Akademii Przedsiębiorcy! – mówi Anna Spychalska-Grzeszek, dyrektor obszaru marketingu i produktów Fundacji Polska Bezgotówkowa.

Uczestnicy wrocławskiej edycji Akademii Przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się, jak mądrze rozpocząć przygodę z własnym biznesem, a także jakie zmiany wprowadzić, aby prowadzony już biznes rozwijał się jeszcze lepiej. W ramach całodziennego spotkania przewidziano wystąpienia ekspertów oraz konkursy z nagrodami.

Chcesz mądrze rozpocząć przygodę z własnym biznesem, koniecznie dołącz do Akademii Przedsiębiorcy Fundacji Polska Bezgotówkowa! Zapraszają: Fundacja Polska Bezgotówkowa (organizator), Smart City Wrocław, Politechnika Wrocławska, Payeye (partnerzy).

UWAGA: Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja na stronie: https://polskabezgotowkowa.pl/dla-firm/akademia-przedsiebiorcy/wroclaw/. Zapraszamy!

Jesteśmy gotowi,
by dzielić się z Tobą
wszystkim co wiemy!

Zapisz się do darmowego newslettera

Zapisz się do darmowego newslettera w ramach Akademii Przedsiębiorcy